עבודות צנרת יציקות סלארי – מה זה ומה היתרונות של זה?

בניגוד למה שרובנו חשובים האדמה תחת הרגליים שלנו לא תמיד יציבה. באזורים שונים בארץ יש סוגי אדמה שונה והיציבות של האדמה נקבעת על פי האחידות והיציקות שלה. אדמה בה יש מצבורי מים גדולים יחסית לכמות האדמה עצמה היא אדמה פחות יציבה ואחידה והיא למעשה אדמה חולית. על אדמה חולית קשה יותר לבנות מבנים והחוליות שלה מסכנת את יציבות המבנים. אדמה חולית יכולה לגרום לסדקים ביסודות של מבנים שכתוצאה ממגע בין האדמה והמים המים מחלחלים לקירות ויסודות המבנה כך שהוא פחות בטיחותי למגורים ואכלוס אדם. את הבעיה של יציבות המבנה בקרקע חולית ניתן לפתור על ידי עבודות צנרת יציקות סלארי – עבודות מיוחדות בהם הופכים את הקרקע למוצקה יותר ועמידה יותר בפני נזקי מי תהום ומקורות מים אחרים (כמו מי ים למשל).

עבודות צנרת יציקות סלארי – לאיזה מבנים זה מתאים?

עבודות צנרת יציקות סלארי מתאימות מאוד לבנייה של מבנים מתחת לגובה פני הקרקע. כך למשל כאשר אנחנו בונים מרתפים, מקלטים או חניוני מכוניות מתחת לאדמה מקובל מאוד לבצע עבודות יצוק משמעותיות ליסודות המבנה כך שהוא יהיה חזק יותר. עבודות אלו בטיחותיות מאוד גם בעת בנייה של מבנים באזורי קרקע שידועים כאזורים פחות יציבים כמו למשל אזורים של חופי ים או אזורים מדבריים. מומלץ לפני בניה של כל מבנה לערוך לו בדקת איכות ובקרה לקרקע שיש בשטח בו רוצים לבנות על מנת לתת מענה למבנה הקרקע הייחודי ולמנוע בעיות עתידיות.

עבודות צנרת יציקות סלארי – והפיכת הבית שלנו לאטום ובטוח מול מים ונוזלים

עבודות צנרת יציקות סלארי יכולות להפוך יסודות של כל בית או של כל מבנה לאטומות ובטוחות מול נוזלים. חדירת נוזלים ליסודות של מבנים יכולה להיות מסוכנת מאוד ולגרום לבעיות שונות בבנייה או בבטיחות המגורים במבנה בעתיד. חשוב מאוד לבצע בקרת בטיחות אחת לכמה שנים גם למבנים ישנים יחסית ולבדוק האם היסודות שלהם עדיין חזקים ואם לא לבצע בהם עבודות חיזוק נגד חדירת מי תהום או תזוזה של היסודות שבמקרים קיצוניים יכולים להוביל גם להתמוטטות של הבניין או המבנה.

עבודות צנרת יציקות סלארי – בעזרת צוות מומחים

עבודות צנרת יציקות סלארי נערכות על ידי מומחים בתחום זה. חשוב לפנות אך ורק למומחים בתחום על מנת שהם יבצעו בשבילנו את עבודות החיזוק האלו כי כך נוכל להיות בטוחים שהן יהיו יעילות. רוב החברות שמבצעות את העבודות האלו הן חברות הנדסיות שמעסיקות הן מהנדסים, הן קבלני בניין מומחים והן אינסטלטורים וביחד כל אנשי הצוות שלהם מספקים ללקוחות את שירות הבנייה והחזיק של המבנה הטוב ביותר שיכול לשמש אותם בבטחה גם לאורך שנים רבות ללא ביצוע עבודות המשך.