קירות דיאפרגמה – מה זה?

עבודות צנרת קירות דיאפרגמה היא למעשה בנייה של צנרת בתוך קיר כך שהצנרת מותאמת במיוחד לספיגה של נוזלים שונים כמו למשל מי תהום או מי גשם ומשקעים שונים. בניית צנרת מסוג זה דורשת מומחיות ייחודית והיא יכולה לאפשר לנו להיות בטוחים שגם במקרה של הצפה בצנרת או במקרה של מי גשם חזקים מאוד הבית שלנו לא יוצף במים. סוג צנרת זה מונע נזקים של רטיבות בבתים גם לאחר עשר או עשרים שנה שבהם הקיר נרטב ממי גשם או ממקורות מים אחרים כמו מי תהום, שלג, ברד, הצפות בצנרת הבניין הכללית או הצפות של הביוב הפרטי או הציבורי.  


מה היתרונות של קירות דיאפרגמה ?

עבודות צנרת קירות דיאפרגמה הן עבודות מורכבות מאוד אך היתרונות שלהן הם רבים. היתרון המרכזי של צנרת מסוג זה הוא שהיא יכולה לסייע לנו למנוע בעיות של רטיבות או של ריקבון בקיר כתוצאה מגשמים או מהצפות של ביוב או פיצוצים בצנרת. הכוונה עבודות בקירות דיאפרגמה הוא שהקירות מלאים בסוג חומר מיוחד שסופח אליו נוזלים דרך הצנרת כך שגם במקרה של רטיבות גבוה מהרגיל הקיר עצמו והיסודות שלו לא נהרסים או נרקבים כתוצאה ממפלס מים גבוה שנגרם ממשקעי הטבע או מתקלות של עייפות החומר ומעשה ידי אדם.


עבודות צנרת קירות דיאפרגמה – מי מבצע עבודות כאלו?

עבודות צנרת קירות דיאפרגמה מתבצעות אך ורק על ידי אינסטלטורים מומחים שיש להם ידע והכשרה מקצועי בתחום זה. לא כל אינסטלטור או כל קבלן בנייה יכולים לבצע עבודות מסוג זה וחשוב לדעת לשכור אך ורק מומחים שיבצעו עבורנו את העבודות האלו. עבודות אלו ייחודיות בין השאר בגלל סוג החומרים המיוחד שהן דורשת ודרך העבודה המורכבת של הביצוע שלהן. עבודות אלו אינן זולות כמו בנייה של צנרת רגילה או קירות פשוטים אך בטווח הארוך של מספר שנים קדימה הן שומרות על איכות המבנה ומבטיחות שהוא יהיה בטיחותי לשימוש ויוקרתי לאורך זמן רב.


עבודות צנרת קירות דיאפרגמה – האם זה כדאי ומשתלם?

עבודות צנרת קירות דיאפרגמה משתלמות מאוד וכדאי לכל אחד לבצע אותן. כיום מבצעים עבודות מסוג זה בבנייה של מבנים חדשים. כאשר בונים מבנה חדש נהוג לבנות אותו כך שהוא יחזיק מעמד באיכות טובה למשך שנים רבות וזה בדיוק מה שעבודות עבודות בנייה של קירות דיאפרגמה מאפשרים. את סוג העבודות האלו של בניית עבודות קירות דיאפרגמה עם צנרת מותאמת אישית נהוג לבצע גם בעת ביצוע עבודות שיפוץ של מבנים קיימים על מנת לחזק את יסודות המבנה ולהפוך אותו לעמיד יור בפני תקלות של גשמים חזקים או תשתיות פחות טובות שיש ברחוב שיכולות להוביל למצב של הצפת קירות הבניין או רטיבות גדולה בהם.